Tropical Supervit – 12g

29 

Mnohosložkové vločkové krmivo, určené ke každodennímu krmení všežravých akvarijních ryb.

11 dostupných

Katalogové číslo: YT75 Kategorie: Štítek:

Popis

Obsahuje osm různých druhů vloček, obsahujících mimo jiné: imunostimulátor beta-glukan, astaxanthin, řasu kelp, spirulin, korýše včetně chutného krila. Několik desítek nejkvalitnějších vybraných složek, které doplňuje optimálně sestavené spektrum vitamínů a mikročástic, zajišťuje potřebné živiny a energií i pro ty nejvíce vybíravé druhy ryb.

Neobvyklé bohaté složení krmiva Supervit způsobuje, že se používá především v populárních mnohodruhových akváriích, kde je základem potravy, která se pouze v případě potřeby doplňuje rostlinnými krmivy a krmivy s vysokým obsahem bílkovin.

  • Toto krmivo je k dispozici i v jiné formě: Supervit Granulat, Supervit Mini Granulat, Supervit Chips, Supervit Tablets A, Supervit Tablets B
  • Složení: ryby a výrobky z ryb, obíloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, měkkýši a korýši (moučka z krilu min. 1%, kalmaří moučka min. 1%), vedlejší produkty rostlinného původu (v tom výtažek z červené papriky 1200 mg/kg), řasy, kvasnice, oleje a tuky, minerální látky.
  • Analytické složky: hrubý protein 48,0%, hrubé oleje a tuky 8,0%, hrubá vláknina 3,5%, vlhkost 6,0%.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Tropical Supervit – 12g”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.