Tropical Nanovit Tablets – 10 g

32 

TROPICAL NANOVIT TABLETS je vybarvující krmivo v podobě malých plochých vypouklých tablet s vysokým obsahem přírodních karotenoidů a 14ti procentním obsahem spiruliny.

1 dostupných

Katalogové číslo: YT91 Kategorie: Štítek:

Popis

  • Tablety mohou být použity nejen jako potápějící se krmivo, ale i jako samolepicí. S ohledem na svou velikost mohou být tablety doporučeny nejen pro nevelké druhy všežravých a masožravých ryb, ale také pro korýše a hlemýždě v nanoakváriích. Nezatěžují nádrž nadměrným množstvím organických složek, což zjednodušuje udržení čistoty nanoakvária a díky tomu je i omezen rozvoj řas. Barvy ryb zvýrazňují: přírodní astaxantin, beta-karoten a výtažek z červené papriky, které kromě jiného mají blahodárný vliv na mnoho fyziologických procesů jako např. růst a rozmnožování. Měkkýši, korýši a lahodné kalamáry, které jsou v krmivu obsaženy, jsou zdrojem vysoce stravitelné bílkoviny. Přírodní stimulátor – beta-glukan – a dále i aktivní složky spiruliny, posilují imunitní systém ryb i korýšů.
  • Vyzkoušej také: Nanovit Granulat

ryby a rybí výrobky, řasy (v tom Spirulina platensis 14%), výrobky rostlinného původu (v tom výtažek z červené papriky 1 050 mg/kg), obilí, rostlinné bílkovinné výrobky, měkkýši a korýši (v tom kalamáry 2,7%), kvasnice (v tom beta-1,3/1,6-glukan 1 340 mg/kg), oleje a tuky, krmné směsi minerálního původu.

Vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným účinkem: vit. A 28 500 m.j./kg, vit. D3 1 700 m.j./kg, vit. E 110 mg/kg, vit. C 580 mg/kg, beta-karoten 80 mg/kg. Stopové prvky: E1 Železo 36,5 mg/kg, E6 Zinek 10,2 mg/kg, E5 Mangan 7,5 mg/kg, E4 Měď 1,8 mg/kg, E2 Jód 0,22 mg/kg, E8 Selen 0,22 mg/kg, E7 Molybden 0,05 mg/kg, E3 Kobalt 0,01 mg/kg. Barviva: astaxantin 40 mg/kg. Antioxidanty

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Tropical Nanovit Tablets – 10 g”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.