Tropical Mini Wafers Mix – 18g

38 

SPECIÁLNÍ PLNOHODNOTNÉ KRMIVO V PODOBĚ OPLATKY PRO RYBY A OBYVATELE ŽIJÍCÍCH U DNA

1 skladem

Katalogové číslo: YT69 Kategorie: Štítek:

Popis

MINI WAFERS MIX je speciální plnohodnotné krmivo v podobě zelených a červených oplatek klesajících na dno určené pro ryby lovící v okolí dna v mnohodruhových akváriích. Oplatky s rozdílným složením rybám zajišťují bohatou dietu s výživnými substancemi, vitamíny a mikroelementy. V zelených oplatkách jsou obsaženy cenné řasy Spirulina platensis a buničina. Červené oplatky obsahují imunostimulátor BETA-1,3/1,6-GLUKAN a astaxantin. Při pravidelném podávání udržuje ryby v dokonalé kondici, posiluje imunitu ryb a zintenzivňuje barvy. Dodatek zeolitu má blahodárný vliv na trávicí systém a také vylučuje z organizmů ryb toxiny. S ohledem na vysokou hydrostabilitu a obsah astaxantinu, který blahodárně působí na proces línání je MINI WAFERS MIX vhodné krmivo také pro sladkovodní a mořské korýše.

  • KRMENÍ: mnohokrát během dne po malých porcích. Kompletní krmivo pro okrasné ryby.
  • Složení: ryby a výrobky z ryb, výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, měkkýši a korýši, obiloviny, řasy (mezi jinými Spirulina platensis min. 3%), droždí (v tom beta-1,3/1,6-glukan 1 000 mg/kg), oleje a tuky minerální látky (v tom zeolit 1%).
  • Doplňkové látky (na kg): Vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným účinkem: vit. A 28 000 m.j., vit. D3 1 900 m.j., vit. E 160 mg, vit. C 360 mg. Stopové prvky: E1 (Fe) 40,5 mg, E6 (Zn) 11,2 mg, E5 (Mn) 8,4 mg, E4 (Cu) 2,0 mg, E2 (I) 0,2 mg, E8 (Se) 0,2 mg, E7 (Mo) 0,05 mg. Barviva: astaxantin 60 mg. Antioxidanty. Analytické složky: hrubý protein 48,0%, hrubé oleje a tuky 5,0%, hrubá vláknina 3,0%, vlhkost 10,0%.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Tropical Mini Wafers Mix – 18g”