Sleva!

Krmivo pro pro malé ryby a plůdek – ADVANCE Coppens 0,5 – 0,8 mm – 10g

10 

Špičkové krmivo pro malé ryby  a rozkrmení ranných stádií plůdku většiny druhů sladkovodních ryb.

Není skladem

Kategorie:

Popis

  • Složení: Extrudované rybí maso a mořský plankton, rybí protein, pšeničná mouka, rybí vývar, kukuřičný gluten, kvasnice, rybí tuk, aj. Doplňkový soubor aminokyselin, minerální a vitamínový komplex, aj.

Obsah živin v 1 kg:  bílkoviny (NL) 56 %, tuk 15 %, vláknina 0,6 %, popeloviny 8,9 %,

Minerální látky:  Ca – 3,1 %, P – 1,82 %, Na – 0,9 %, Fe – 100 mg, J – 8 mg, Cu – 8,5 mg, Mg – 28 mg, Zn – 106 mg.

Vitamíny:  A – 13.300 Mj, C – 285 mg, E – 288 mg, D3 – 2.000 Mj.

  • Charakteristika: Mikro krmivo pro plůdek Advance, o velikosti 0,5 – 0,8 mm, jsou mikro jemné granulky, mající krupicovitou strukturu, hnědou barvu a silnou rybí vůni. Vyrobeno v extrémní kvalitě, od holandské firmy Coppens. Používají se jako „starter“ – rozkrmení, pro váčkový plůdek lososovitých, kaprovitých, nebo i většiny akvarijních ryb. Vyrobeno špičkovou technologii, která v ČR není ( a dlouho ani nebude ).

Firma garantuje obsah živin jednotný v každé mikropeletě! Mikropelety jsou částečně vznášivé, tzn. že se drží na hladině a postupně pomalu klesají ke dnu, takže rybky je stíhají sbírat.

Advance nahrazuje výrobky řady Scarlet, která se přestala vyrábět ( zákazáno EU pro obsah barviv ). Liší se pouze tím, že neobsahuje červené barvivo.

  • Možnosti použití: Mikro krmivo pro plůdek Advance je v takové kvalitě, že živinami a využitelností je téměř shodné s přirozenou potravou. Dá se také využít i ve studenovodní a teplovodní akvaristice. Krmnte dle potřeb ryb, jen tolik kolik sežerou za krátký čas, tak aby nezůstávalo krmivo na dně.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Krmivo pro pro malé ryby a plůdek – ADVANCE Coppens 0,5 – 0,8 mm – 10g”